Купити Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 700 мл ( VCS-02B ) в інтернет-магазині Barista
server-hario-v60-700-ml--vcs-02bmain
Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 700 мл ( VCS-02B )
476 грн.
560 грн.

Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 700 мл ( VCS-02B )

В наявності
Товар в дороге
476 грн.
560 грн.
loading...

Стильний японський чайник сервіровки Hario Range Server виготовлений з високоякісного термостійкого скла Hario. Легендарне скло Hario відрізняється міцністю, відмінно переносить перепади температури, практично не дряпається та сприяє підтримці температури напою.


Чайник сервіровки Hario Range Server має дуже стильний і практичний дизайн і відмінно підходить для сервірування будь-яких напоїв. Зручні позначки рівня рідини не тільки допомагають визначити кількість кави, що залишилася в графині, але і дозволяють використовувати Hario Range Server як мірний графин. Спеціальні стінки графину допомагають підтримати температуру напою, а кришка, оснащена спеціальною силіконовою вставкою, для герметичності та кращої температурної стабільності графину. Широка основа декантера забезпечує його оптимальну стійкість. Сервірувальний чайник Hario Range Server чудово поєднується з дріпером Hario Largo Dripper та станцією Hario Drip Station. Також графин можна використовувати для підігріву напоїв у мікрохвильовій печі. Завдяки функціональному дизайну Hario Range Server дуже легко та зручно мити.

Сервірувальні чайники Hario Range Servero дуже популярні по всьому світу завдяки їхній чудовій якості, приголомшливій функціональності, стильному дизайну, легкості миття та сумісності з іншими продуктами Hario.

Характеристики:

  • Об'єм: 700 мл
  • Зорміри: Ш180 мм х Ø125 мм х В133 мм
  • Колір: прозорий/чорний
  • Материал: термостійке скло, пластик

Виготовлено в Японії.

Рекомендуємо