Професійна порошкова хімія для декальцинації Urnex Dezcal 900 г
Urnex Dezcal
Порошок для декальцинації Urnex Dezcal 900 г
668 грн.

Порошок для декальцинації Urnex Dezcal 900 г

В наявності
Товар в дороге
668 грн.

Засіб для декальцінації. Накопичення мінерального нальоту є загрозою для продуктивності та довговічності кавомашин та еспресо. Накопичення мінерального нальоту може вплинути на бойлер вашої машини, не дозволяючи воді досягти оптимальної температури заварювання. При недостатній температурі неможливо витягти весь аромат з кави. Мінеральний наліт може засмічувати потік води і, якщо його не видалити, може призвести до зупинки роботи машини.
Видалення накипу видаляє мінеральний наліт, що утворюється на нагрівальному елементі будь-якого обладнання для кави. Dezcal Descaling Powder не має запаху і ретельно змивається, на відміну від оцту, який важко змити, він діє довше і залишає після себе неприємний запах та післясмак, що впливають на аромат та смак вашої кави.
Ефективно видаляє вапняний наліт для покращення смаку кави та більш стабільної роботи машини. Видалення накипу видаляє мінеральний наліт, який утворюється на нагрівальному елементі кожної кавоварки.Також ефективно видаляє накип із резервуарів із гарячою водою та бойлерів, а також кранів та розпилювальних головок.

Створений з біорозкладних інгредієнтів без запаху та фосфатів.

Банка 900 грам (5 циклів очищування)

Інструкція з використання
Створіть розчин для видалення накипу, використовуючи 180-200 г порошку Dezcal на кожні 3,9 л теплої води. Перемішати до розчинення. Залежно від вашої машини

Рекомендуємо