Купити Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 450 мл ( VCS-01B ) в інтернет-магазині Barista
server-hario-dlia-zavaruvannia-kavy-v60-450-ml-79266589213383
Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 450 мл ( VCS-01 B )
435 грн.
505 грн.

Сервер Hario для заварювання кави (Харіо) 450 мл ( VCS-01 B )

В наявності
Товар в дороге
435 грн.
505 грн.
loading...

Стильний японський чайник сервіровки Hario Range Server виготовлений з високоякісного термостійкого скла Hario. Легендарне скло Hario відрізняється міцністю, відмінно переносить перепади температури, практично не дряпається та сприяє підтримці температури напою.


Чайник сервіровки Hario Range Server має дуже стильний і практичний дизайн і відмінно підходить для сервірування будь-яких напоїв. Зручні позначки рівня рідини не тільки допомагають визначити кількість кави, що залишилася в графині, але і дозволяють використовувати Hario Range Server як мірний графин. Спеціальні стінки графину допомагають підтримати температуру напою, а кришка, оснащена спеціальною силіконовою вставкою, для герметичності та кращої температурної стабільності графину. Широка основа декантера забезпечує його оптимальну стійкість. Сервірувальний чайник Hario Range Server чудово поєднується з дріпером Hario Largo Dripper та станцією Hario Drip Station. Також графин можна використовувати для підігріву напоїв у мікрохвильовій печі. Завдяки функціональному дизайну Hario Range Server дуже легко та зручно мити.

Сервірувальні чайники Hario Range Servero дуже популярні по всьому світу завдяки їхній чудовій якості, приголомшливій функціональності, стильному дизайну, легкості миття та сумісності з іншими продуктами Hario.

Характеристики:

  • Об'єм: 450 мл
  • Розміри: Ш162 мм х Ø114 мм х В110 мм
  • Колір: прозорий/чорний
  • Материал: термостійке скло, пластик

Виготовлено в Японії.

Рекомендуємо