Trailmaster X25 - нова модель кавомолки Comandante. Вона забезпечує такий же чудовий помел, як і класична кавомолка Comandante MK4
kavomolka-comandante-x25-trailmaster-dune-c40-mk4
КАВОМОЛКА COMANDANTE X25 TRAILMASTER DUNE
9399 грн.

КАВОМОЛКА COMANDANTE X25 TRAILMASTER DUNE

В наявності
Товар в дороге
9399 грн.

Trailmaster X25 - нова модель кавомолки Comandante. Вона забезпечує такий же чудовий помел, як і класична кавомолка Comandante MK4, але вона легша та виготовлена з більш міцних матеріалів, що робить її чудовим вибором для подорожей та походів!

Серцем моделі Trailmaster є чудові жорна Nitro Blade, відомі нам за класичними кавомолками Comandante MK4. Nitro Blade надзвичайно точні та виготовлені з високолегованої азотованої нержавіючої сталі з мікрокристалічною матрицею, а матеріал та конструкція жорнів є результатом багаторічних досліджень.

Геометрія жорен була оптимізована для досягнення чудової продуктивності при низьких обертах рукоятки і в той же час для забезпечення рівномірного помелу для досягнення найкращих результатів заварювання. Крім того, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям сталеві жорна нейтральні у плані впливу на смак кави.

Покрокове регулювання помелу дає вам повний контроль над налаштуваннями для кожного методу заварювання та допомагає досягти стабільної консистенції. Результати надзвичайно задовільні як при помелу кави для альтернативних методів заварювання, так і при приготуванні еспресо, що робить пристрій унікальним у порівнянні з іншими кавомолками. Досконалість помелу зробила кавомолки Comandante вибором любителів кави по всьому світу.

Усі матеріали цієї кавомолки розраховані довгі роки інтенсивного використання. Для компактної кавомолки вибір правильного матеріалу корпусу мав вирішальне значення. Після всебічних досліджень у наших лабораторіях та після проведення великих польових випробувань інженери Comandante вибрали спеціальний армований технополімер як матеріал для нових продуктів для активного відпочинку серії X - QTP.

QTP є високоефективним технополімером зі значною кількістю армуючих частинок кварцу, вплетених в еластичну і міцну полімерну матрицю з довгим ланцюгом. Він схожий на кераміку та працює як технічний суперкомпозит. Композит QTP спочатку був розроблений для машинобудування та виробництва обладнання. Він також використовується в автомобільній промисловості для компонентів підшипників та коробок передач.

QTP безпечний при контакті з їжею та водою та є торговою маркою Comandante.

Comandante любить натуральне дерево. Ручки з масиву дуба, виготовлені в німецькому місті Шварцвальд, напрочуд ергономічні та красиві завдяки унікальній структурі дерева та чудовій якості виготовлення!

Кавомолка важить близько 420 грамів (на 1/3 легше, ніж модель MK4), має висоту 20 см і діаметр 5,5 см – компактний розмір та міцна конструкція роблять її ідеальним інструментом як вдома, так і в дорозі. Верхній контейнер вміщує 25-28 г зерна. В комплекті йде пробка, яка вдягається замість рукоятки та захищає внутрішню частину кавомолки під час транспортування.

Система Comandante Click забезпечує повний контроль за будь-яким методом заварювання. Розмір помелу відповідає кількості клацань, що дозволяє легко регулювати процес приготування кави та повторювати відмінний результат знову і знову.

Ідеальний ступінь помелу може змінюватися в залежності від кави, але ми можемо дати вам кілька початкових порад:

Турка - 5-10 клацань

Еспресо, гейзерна кавоварка - 10-15 клацань

Пуровер та фільтр-кава - 15-20

Капінг та френч-прес - 25-30 клацань

Рекомендуємо

 • топ продаж

  AeroPress Go

  Нова компакт-версія оригінального АероПресса: легкий, прозорий, компактний — завжди поряд з тобою

  2099 грн.
  1749 грн.
 • топ продаж

  Набір HARIO V60 CRAFT

  Зручний комплект із пластикової воронки, сервера та фільтрів Hario одного розміру для приготування кави альтернативним методом

  від 889 грн.
 • Пуровер Clever Dripper L прозорий

  Пуровер Clever Dripper иммерсионный для заваривания кофе на 1-4 чашки

  899 грн.
 • Рекомендуємо

  Сальвадор Сан Хосе натура фільтр

  Темні ягоди, чорна смородина, молочний шоколад

  від 305 грн.